Vampires's Family
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


R P G
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Luna plina.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Alexander Yang

Alexander Yang


Mesaje : 2
Data de înscriere : 25/04/2010

Luna plina. Empty
MesajSubiect: Luna plina.   Luna plina. Icon_minitimeDum Apr 25, 2010 4:02 am

Stateam cu fundul pe marginea geamului si priveam afara. Era o noapte linistita cu luna plina. Imi placea sa-mi petrec nopti la rand privind luna si gandindu-ma la tot felul de lucruri legate de viata mea. Oricu, altceva mia bun de facut nu pera aveam. Brusc, un sentiment de melancolie si tristete m-a cuprins. Mi se facuse dor de zilele in care am fost om si in care nu trebuia sa-mi ascund adevarata fata, zilele inc are puteam fi eu insumi, dar acum... acum trebuie as am grija ce fac pentru a afla lumea ceea ce sunt cu adevarat.... Am oftat.
Sus In jos
Selene

Selene


Mesaje : 82
Data de înscriere : 28/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Chasing werewolves

Luna plina. Empty
MesajSubiect: Re: Luna plina.   Luna plina. Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 8:42 pm

Mergeam pe coridor plictisita, auzandu-se doar pasi mei. Oare cat era ceasul? M-am intrebat eu pe mine si m-am oprit la o usa, batand delicat in ea.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum.htm
Elizabeth

Elizabeth


Mesaje : 29
Data de înscriere : 05/05/2010

Luna plina. Empty
MesajSubiect: Re: Luna plina.   Luna plina. Icon_minitimeVin Mai 07, 2010 10:28 pm

Alergam dupa un soarece in lenjerie intima uitand ca pot sa zbor am observato pe fata si iam zambit.-Buna am spus oprinduma din alergat.q
Sus In jos
Selene

Selene


Mesaje : 82
Data de înscriere : 28/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Chasing werewolves

Luna plina. Empty
MesajSubiect: Re: Luna plina.   Luna plina. Icon_minitimeVin Mai 07, 2010 10:32 pm

- Salut, fetei care alerga un biet soarece. Ce faci, in afara ca alergi un soarece.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum.htm
Elizabeth

Elizabeth


Mesaje : 29
Data de înscriere : 05/05/2010

Luna plina. Empty
MesajSubiect: Re: Luna plina.   Luna plina. Icon_minitimeVin Mai 07, 2010 10:42 pm

-In afara ca alerg soarecele,alerg soarecele.am spus razand
Sus In jos
Selene

Selene


Mesaje : 82
Data de înscriere : 28/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Chasing werewolves

Luna plina. Empty
MesajSubiect: Re: Luna plina.   Luna plina. Icon_minitimeVin Mai 07, 2010 10:51 pm

- Si chestia asta nu era treaba pisici sa alerge soareci si nu a vampirului? O itnreb, ridicand o spranceana.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum.htm
Elizabeth

Elizabeth


Mesaje : 29
Data de înscriere : 05/05/2010

Luna plina. Empty
MesajSubiect: Re: Luna plina.   Luna plina. Icon_minitimeSam Mai 08, 2010 12:30 am

-Ba da,dar eu nu am pisica si in plus mi'a furat pestele.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Luna plina. Empty
MesajSubiect: Re: Luna plina.   Luna plina. Icon_minitime

Sus In jos
 
Luna plina.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampires's Family :: -w- Casa -w- :: ---Camere--- :: ---Camerele Baietilor----
Mergi direct la: